ЯХТОВИЙ ЛАК

Відвідайте наш інтернет-магазин

відвідати
Є ПИТАННЯ? ТЕЛЕФОНУЙТЕ! ГАРЯЧА ЛІНІЯ ПО ВСІМ ПИТАННЯМ

Лак яхтовий алкідно-уретановий

Виняткова водостійкість, стійкість до уф-променів, та міцність

Високоякісний однокомпонентний лак на алкідно-уретановій основі. Утворює прозоре еластичне зносостійке покриття, яке витримує вплив води, побутових миючих засобів, слабких кислот, олій та алкоголю. Легко наноситься и розрівнюється. Має високі декоративні властивості, підкреслює текстуру дерева.


Важлива прикмета лаку

Антисептичні якості, які протидіють ви¬никненню грибка, плісняви, згубному впливу комах. Легко наноситься, має поліпшену тиксотропність. Підкреслює текстуру деревини, має високі декоративні властивості


Призначення

Для зовнішніх і внутрішніх робіт. Для захисно-декоративної обробки дерев'яних поверхонь всіх видів судів: яхт, катерів, човнів, кораблів, а також для будь-яких дерев'яних і металевих поверхонь, що мають періодичний контакт з водою або вологим середовищем.


Тип поверхні

Дерев'яні і металеві поверхні, а також поверхні, раніше забарвлені масляними фарбами і емалями алкіду.


Умови нанесення

Перед нанесенням лаку поверхню необхідно заздалегідь очистити від пилу, бруду, плісняви, старих шарів фарби або лаку і зашліфувати до гладкого стану. Перед нанесенням лак ретельно перемішати. При необхідності розвести розчинником до робочої в'язкості.


Заходи безпеки

При нанесенні лаку необхідно користуватися захисними гумовими рукавичками і окулярами. У разі попадання лаку в очі - відразу ретельно промити великою кількістю води. При нанесенні лаку і закінчення робіт добре провітрити приміщення. По закінченню робіт інструмент очистити уайт-спіритом. Берегти від вогню.


ХарактеристикаЗначення
Єднальна речовинаАлкідно-уретанова смола
РозчинникУайт-спірит
Захисні інгредієнтиУФ-сорбенти, біоциди
Витрата1 л на 14-16 м2 (при одношаровому нанесенні)
Умови нанесенняРобоча температура від 5°С до 30°С
Час висихання при температурі 20°C і вологості 65%
  • між прошарками 12 г
  • повне висихання 1 д.
  • повне затвердіння 2 д.
ІнструментКисть, валик, розпилювач.
Степінь блискуГлянсовий, напівматовий
Зберігання60 міс. з дня виготовлення в оригінальній щільно закритій тарі (до відкривання) при температурі від мінус 35°З до 35°С. Уникати попадання вологи і прямих сонячних променів.
Фасовка0.7л, 2л.
Розрахувати середню витрату при одношаровому покритті *
Площа поверхні, м.кв
Вам знадобиться 0 л просочення для нанесення в один шар.