Spot Fusion Primer

Відвідайте наш інтернет-магазин

відвідати
Є ПИТАННЯ? ТЕЛЕФОНУЙТЕ! ГАРЯЧА ЛІНІЯ ПО ВСІМ ПИТАННЯМ

Грунт-концентрат 1:4

Spot Fusion Primer
Грунт-концентрат 1:4


Призначена для глибокого просочування та укріплення гіпсових і цементних штукатурок, гіпсокартону, легкого бетону, волокнисто-цементних основ, цегли, ДВП, ДСП і шпалер перед нанесенням фарб, шпаклівок та будівельних розчинів. Також для укріплення старих крихких штукатурок, клейової, вапняної і мінеральної фарби. Не містить органічних розчинників, без запаху. Розводиться водою. Плівка після висихання має прозорий колір.

  • Для внутрішніх та зовнішніх робіт
  • Глибокопроникна
  • Паропроникний
  • Зміцнює основу
  • Не викликає пожовтіння фарб

Типи поверхонь для нанесення

Оброблювані поверхні: бетон, газобетон, цегла, штукатурка, шпаклівка, гіпсокартон, ДВП, ДСП.


Підготовка поверхні

Поверхня повинна бути сухою і міцною. Поверхню очистити від старих покриттів, що відшаровуються, бруду, пилу, жиру й інших речовин, що зменшують адгезію до основи. Поверхні, заражені цвіллю (грибком), необхідно попередньо обробити спеціалізованим фунгіцидним засобом відповідно до інструкції із його застосування.


Нанесення

Перед застосуванням ретельно перемішати. Наносити щіткою, валиком або пензлем. Не допускати надмірне нанесення ґрунту-концентрату, щоб не утворювався ефект так званого мокрого "дзеркала". Ґрунт-концентрат рекомендується наносити без розведення водою на міцні основи та стартові штукатурки в системах багатошарових покриттів, також на старі крихкі основи, або при необхідності отримання гідрофобних властивостей основ для їх тимчасового захисту від дії вологи. При наступному покритті як шпаклівка, фарба або клей, ґрунт-концентрат розбавити чистою водою у співвідношенні 1:4.


Запобіжні заходи

Працювати в провітрюваному приміщенні, в робочому одязі, рукавичках. Зберігати в недоступному для дітей місці. Подразнює. При попаданні на шкіру може викликати надчутливість (алергію). Уникати вдихання і попадання на шкіру та в очі. При потраплянні в очі промити водою.


Утилізація

Залишки продукту здати на звалище шкідливих відходів. Тару утилізувати як побутові відходи.


ХарактеристикаЗначення
КолірПісля висихання – безбарвний.
Витрата8-10 м²/л на один шар. Витрата ґрунтовки залежить від типу поверхні.
Час висиханняЧас висихання одного шару 2-4 години. Всі рекомендації ефективні при температурі основи +20°С і відносній вологості повітря 60%, в інших умовах терміни висихання та витримки можуть змінитись.
Робочі інструментиПензель, валик.
Очищення інструментівВідразу після використання промити водою. Засохла ґрунтовка очищається механічно
СкладДисперсія акрилового співполімеру, вода, функціональні добавки, біоциди < 0,0004%.
Гарантійний термін зберіганняУ щільно закритій тарі у прохолодному місці, при температурі від +5°С до +35°С. Гарантійний термін зберігання в герметично закритій заводській упаковці – 24 місяці. Дату виготовлення та номер партії дивитись на упаковці.
Об’єм1 л – 5 л – 10 л
Розрахувати середню витрату при одношаровому покритті *
Площа поверхні, м.кв
Вам знадобиться 0 л просочення для нанесення в один шар.