Spot Fusion Facade

Відвідайте наш інтернет-магазин

відвідати
Є ПИТАННЯ? ТЕЛЕФОНУЙТЕ! ГАРЯЧА ЛІНІЯ ПО ВСІМ ПИТАННЯМ

Біла матова акрилова фарба для зовнішніх і внутрішніх робіт


Фарбування фасадів і інтер'єрів. Застосовується також для утворення матових покриттів, стійких до миття, усередині приміщень.

 • Ідеальна для нерівних і пористих поверхонь
 • Підвищена адгезія з різними основами дозволяє застосування по гладких поверхнях, які важко піддаються фарбуванню
 • Паропроникна, не перешкоджає природному диханню поверхонь
 • Створює атмосферостійке, еластичне захисне покриття
 • Має дуже гарну покривність
 • Прекрасно миється
 • Зберігає насиченість кольору
 • Колерується
 • Ідеально підходить для виконування комплексних ремонтних робіт

Стандарти якості

 • Стійка до миття згідно ДСТУ 1062-1:2012, клас вологого стирання – 2
 • Блиск: матовий G3 (ДСТУ EN 1062-1:2012)

Типи поверхонь для нанесення

Нові або раніше пофарбовані водно-дисперсійними фарбами мінеральні основи - бетон, силікатна цегла, зашпакльовані, оштукатурені й ін. пористі поверхні, а також гіпсокартон, деревні матеріали, склошпалери та ін. Можливе нанесення на готові елементи з важкого бетону. У цьому випадку фарба розбавляється водою до 10%.


Підготовка поверхні

Перед фарбуванням робочу поверхню очистити від пилу, крейдових і вапняних побілок, неміцних штукатурних і шпаклювальних покриттів, масляних, бітумних і інших забруднень. Неміцні й забруднені місця зачистити шпателем або металевою щіткою й обезпилити. Наявні глибокі дефекти поверхні (вибої та тріщини) варто вирівняти акриловою шпаклівкою. Для одержання якісного й довговічного покриття, а також для вирівнювання вбираючої здатності (щоб уникнути плямоутворення) основу, що офарблюється, рекомендується попередньо обробити водно-дисперсійною акриловою ґрунтовкою. В разі нанесення поверх старої фарби під час реставраційних робіт необхідно на невеликій ділянці поверхні перевірити сумісність покриттів. Між нанесенням свіжого цементного штукатурного шару й фарбуванням повинно пройти не менш за 3 тижні.


Нанесення

Перед застосуванням фарбу ретельно перемішати. Наносити в один-два шари. Для ґрунтування основи фарбу рекомендується розбавити максимум 10% води. Другий шар наносити без розведення. Роботи проводити при температурі навколишнього повітря й основи не нижче +5°С і не вище +30°С. Забороняється офарблювати фасади під час дощу, туману або паморозі.


Умови зберігання

Зберігати й транспортувати в непошкодженій оригінальній упаковці за температури від 5°С до 35°С. Не піддавати заморожуванню та впливу прямих сонячних променів.


Запобіжні заходи

Під час роботи дотримуватися загальних правил гігієни праці. Працювати в провітрюваному приміщені, в робочому одязі, рукавичках. Зберігати в недосяжному для дітей місці. В випадку попадання в очі промити водою. Фарба пожежо- та вибухобезпечна.


Утилізація

Залишки висохлої фарби підлягають утилізації як побутове сміття, полімерна тара підлягає збору для вторинної переробки або утилізації як побутове сміття.


ХарактеристикаЗначення
КолірБіла (База А).
Витрата6-8 м²/л на один шар. Витрата фарби залежить від типу й підготовки поверхні.
Час висиханняПри температурі +20°C і відносної вологості повітря 65% другий шар фарби наносити через 4-6 годин після нанесення першого. Покриття стійке до впливу вологи через 24 години після нанесення. Протягом 3-4 тижнів з моменту нанесення фарби, поки вона не надбає остаточну твердість і зносостійкість, звертайтеся з поверхнею обережно.
Робочі інструментиПензель, валик, розпилювач.
Очищення інструментівВідразу після використання промити водою з милом. Засохла фарба очищається механічно.
СкладПолімерна акрилова дисперсія, білий пігмент - діоксид титану, допоміжні речовини, вода.
МорозостійкістьНе заморожувати.
Гарантійний термін зберігання24 місяці від дати, зазначеної на упаковці.
Об’єм1 л - 2,5 л – 5 л – 10 л
Розрахувати середню витрату при одношаровому покритті *
Площа поверхні, м.кв
Вам знадобиться 0 л просочення для нанесення в один шар.