ЛАК AQUA

Відвідайте наш інтернет-магазин

відвідати
Є ПИТАННЯ? ТЕЛЕФОНУЙТЕ! ГАРЯЧА ЛІНІЯ ПО ВСІМ ПИТАННЯМ

Універсальний акриловий лак

Акриловий лак для захисту та декоративної обробки виробів з дерева, каменю, цегли, бетону в середині та зовні приміщень.

  • Для дерев'яних і мінеральних поверхонь;
  • Стійкий до води і побутових хімікатів;
  • Экологічно безпечний.
  • Атмосферостійкий;
  • Висока эластичність;

Колір

До нанесення лак має білий колір, після нанесення стає прозорим.


Підготовка поверхні та нанесення

Антисептичні якості, які протидіють ви¬никненню грибка, плісняви, згубному впливу комах. Легко наноситься, має поліпшену тиксотропність. Підкреслює текстуру деревини, має високі декоративні властивості

Основа для нанесення лаку повинна бути міцною, очищеною від пилу, бруду, вапна, жирів. Попередньо не оброблені дерев'яні поверхні потрібно заґрунтувати акриловою ґрунтовкою, щоб забезпечити більш довговічне покриття та кращу адгезію (рекомендовано використовувати Aqua Base ТМ «Spot colour». Перед застосуванням лак слід ретельно перемішати. При необхідності розвести водою до потрібною в'язкості (але не більше 10% від об'єму лаку). Роботи слід виконувати за сприятливих погодиих умов, тобто за відсутності дощу, туману, при температурі від +5 °С до +30°С та відносній вологості повітря 60%. Наносити пензлем або валиком з дрібним ворсом в 1-2 шари (залежно від характеру поверхні). Другий шар допускається наносити вже через 60 хв.

Лак після повного висихання на протязі 24 годин набуває стійкості до механічних впливів. Не менше ніж через 48 годин лак набуває стійкості до атмосферних впливів.


Зберігання і транспортування

Для зовнішніх і внутрішніх робіт. Для захисно-декоративної обробки дерев'яних поверхонь всіх видів судів: яхт, катерів, човнів, кораблів, а також для будь-яких дерев'яних і металевих поверхонь, що мають періодичний контакт з водою або вологим середовищем.

Лак необхідно зберігати і транспортувати при температурі від+5°C до +35°C в щільно закритій тарі.

Не допускати заморожування лаку. Не допускати змішування акрилового лаку з іншими лако-фарбовими матеріалами. Лак не містить токсичних і шкідливих речовин.

Гарантійний термін зберігання 24 місяці з дати виготовлення при дотриманні ТУ, транспортування і зберігання.


Запобіжні заходи


Зберігати в недоступному для дітей місці. Уникати контакту з шкірою. При роботі використати рукавички. У разі попадання на шкіру - змити водою. При попаданні в очі, відразу промити чистою водою, звернутися до лікаря. Не виливати лак в каналізацію.


ХарактеристикаЗначення
КолірДо нанесення лак має білий колір, після нанесення стає прозорим.
Стіпень блискуШолковисто-матовий, напівглянець
СкладСпеціальна акрилова дисперсія, финкціональні добавки, вода.
РозчинникВода
ВитратаВ один шар 80-100 мл/м 2, залежно від типу поверхні.
Повне висихання24 години. Стійкість до атмосферних впливів - не менше, чим через 48 годин.
Фасовка0.75л, 2.5л.
Розрахувати середню витрату при одношаровому покритті *
Площа поверхні, м.кв
Вам знадобиться 0 л просочення для нанесення в один шар.